Kauno savivaldybė praneša vairuotojams apie pasikeitusį greičio režimą atnaujintoje Tunelio gatvėje. Maksimalus leistinas greitis padidintas nuo 50 iki 60 km/val. Toks sprendimas priimtas Eismo saugumo komisijos, atsižvelgiant į vairuotojų drausmę atkarpoje tarp traukinių stoties ir Breslaujos gatvės, kurioje fiksuojamas vidutinis greitis. Savivaldybė primena, kad Tunelio gatvėje atlikta kontaktinio tinklo rekonstrukcija, pakeistos požeminės komunikacijos, įrengti dviračių ir pėsčiųjų takai. Taip pat sutvarkyta Dainų slėnio stovėjimo aikštelė ir įrengta papildoma eismo juosta sankryžoje su Breslaujos gatve, skirta posūkiui į dešinę.
Skaitykite toliau
Add A Comment


