Alšėnų seniūnijoje, Bijūnų kaime, Aistės ir Vitalijaus Savickų šeima šventė ypatingą įvykį – jų trynukės dukros Sofija, Klėja ir Austėja atšventė antrąjį gimtadienį lapkričio 7 dieną. Pasveikinti mergaičių atvyko Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Margarita Venslovienė ir Alšėnų seniūnė Oksana Janušauskienė.
Nepaisant to, kad mergaitės gimė anksčiau laiko, jos sparčiai auga. Pasak mamos, visos trys seserys yra ramaus būdo, smalsios ir nekaprizingos. „Sofija yra mamos dukrytė, labai kukli, o Klėjai ir Austėjai patinka dėmesys, be to, Austėja yra tikra išdykėlė“, – apie savo dukras pasakojo Aistė Savickė. Mergaitės mėgsta žaisti su lėlėmis ir rengti madų šou.
Nuo rugsėjo mergaitės pradėjo lankyti darželį Garliavoje. Pasak mamos, adaptacija nėra lengva, nes savaitę lanko darželį, o tris serga, todėl grįžus tenka vėl pratintis iš naujo.


